Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақтоғай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 96/12 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қазандағы № 223/38 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы "Ақтоғай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 96/12 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 190353 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Ташенев

О признании утратившим силу решение Актогайского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 96/12 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Актогайского районного маслихата"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21 октября 2023 года № 223/38
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 96/12 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Актогайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 190353).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ташенев Ж.