Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 8 қазандағы № 770/10 қаулысы
Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің 43-бабына, Қазақстан Республикасы Қылмыстық-атқару кодексінің 57-бабына, Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Кодексінің 49-1, 49-2, 914-1-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеу үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесі осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес айқындалсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2025 жылғы "08" қазан
№ 770/10 қаулысына
1-қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеу
үшін қоғамдық жұмыстардың түрлері

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 8 октября 2025 года № 770/10
В соответствии со статьей 43 Уголовного кодекса Республики Казахстан, статьей 57 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан, статьями 49-1, 49-2, 914-1 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для отбывания наказания в виде привлечения к общественным работам согласно приложению 1 к настоящему постановлению
2. Определить перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин
Приложение 1
к постановлению акимата
города Экибастуза от "08"
октября 2025 года № 770/10
Виды общественных работ для отбывания наказания
в виде привлечения к общественным работам

1) Аумақты абаттандыру және жинау;
2) Коммуналдық инфрақұрылым объектілерін жөндеу және оларға қызмет көрсету жөніндегі жұмыстар;
3) Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін және Қазақстан Республикасы еңбек заңнамасының нормаларына сәйкес келетін жұмыстардың өзге де түрлері.
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2025 жылғы "08" қазан
№ 770/10 қаулысына
2-қосымша
Қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесі
№ п/п
Ұйым атауы
1.
Екібастұз қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Екібастұз-сервис" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2.
"Екібастұз қаласы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3.
"Екібастұз қаласы Бәйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4.
"Екібастұз қаласы Теміржол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5.
"Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6.
"Екібастұз қаласы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7.
"Екібастұз қаласы Сарықамыс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8.
"Екібастұз қаласы Солнечный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9.
"Екібастұз қаласы Төртқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10.
"Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
11.
"Екібастұз қаласы Шідерті кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12.
"Екібастұз қаласы Екібастұз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

1) Благоустройство и уборка территории;
2) Работы по ремонту и обслуживанию объектов коммунальной инфраструктуры;
3) Иные виды работ, не требующие определенной квалификации и соответствующие нормам трудового законодательства Республики Казахстан.
Приложение 2
к постановлению акимата
города Экибастуза от "08"
октября 2025 года № 770/10
Перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
№ п/п
Наименование организаций
1.
Коммунальное государственного учреждения "Экибастуз – сервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккольского сельского округа города Экибастуза"
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Байетского сельского округа города Экибастуза"
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Железнодорожного сельского округа города Экибастуза"
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима села имени академика Алькея Маргулана"
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Қояндинского сельского округа города Экибастуза"
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарыкамысского сельского округа города Экибастуза"
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Солнечный города Экибастуза"
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Торт-Кудукского сельского округа города Экибастуза"
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Шикылдак города Экибастуза"
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шидерты города Экибастуза"
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Экибастузского сельского округа города Экибастуза"