Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2025 жылғы 23 маусымдағы № 14 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2026 жылғы 4 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 04.02.2026 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғанан күнінен бастап қолданысқа енгізілед).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының төтенше жағдайлар министрі міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 240 бұйрығына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Ақсу қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Ақсу қаласы әкімінің орынбасары Р. И. Тлявкаев тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Б. Шәріпов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 23 июня 2025 года № 14. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 4 февраля 2026 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Аксу Павлодарской области от 04.02.2026 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" от 10 мая 2023 года № 240, РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории города Аксу.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Аксу Тлявкаева Р. И.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Аксу.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Б. Шарипов