Павлодар қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 22 қыркүйектегі "Қалалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар белгілеудің тәртібі мен шарттарын айқындау туралы" № 1425/2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 2187/2 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің "Қалалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар белгілеудің тәртібі мен шарттарын айқындау туралы" 2025 жылғы 22 қыркүйектегі № 1425/2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 214496 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
қала әкімдігі қаулысының қосымшасында:
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Қала бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақыларды төлеу үшін жиынтық қажеттілік Павлодар қалалық мәслихатының шешімі бойынша белгіленеді.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі ынталандырушы үстемеақыларды төлеу бойынша есептерді ұсынумен қосымша бюджет қаражатына қажеттілікті қалыптастырады және бюджеттік өтінімді бюджеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті органға жолдайды.".
2. "Павлодар қаласы экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Х. Хабылбеков

О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 22 сентября 2025 года № 1425/2 "Об определении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из городского бюджета"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 25 декабря 2025 года № 2187/2
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026.
Акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара "Об определении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из городского бюджета" от 22 сентября 2025 года № 1425/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 214496) внести следующие изменения:
в приложении к постановлению акимата города:
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Суммарная потребность для выплаты стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из бюджета города, устанавливается по решению Павлодарского городского маслихата.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Администратор бюджетной программы формирует потребность в дополнительных бюджетных средствах с предоставлением расчетов по выплате стимулирующих надбавок и направляет бюджетную заявку в местный уполномоченный орган по бюджетному планированию.".
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов города Павлодара" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Павлодара.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аким города Павлодара Х. Хабылбеков