Павлодар облысы бойынша жер үсті су объектілерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2025 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 216/24 шешімі
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 569-бабына, Қазақстан Республикасының Су Кодексінің 26-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Павлодар облысы бойынша жер үсті су объектілерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2025 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың төрағасы И. Теренченко
Павлодар облыстық
мәслихатының 2025
жылғы 30 қыркүйектегі
№ 216/24 шешіміне
қосымша
Павлодар облысы бойынша жер үсті су объектілерінің су ресурстарын
пайдаланғаны үшін 2025 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері
Р/с №
Арнайы су пайдалану түрлері
Өлшем
бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері, теңге
1
Тұрғын үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
1000 текше метр

О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных водных объектов по Павлодарской области на 2025 год
Решение Павлодарского областного маслихата от 30 сентября 2025 года № 216/24
В соответствии со статьей 569 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 1) пункта 1 статьи 26 Водного Кодекса Республики Казахстан, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных водных объектов по Павлодарской области на 2025 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата И. Теренченко
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата от 30
сентября 2025 года № 216/24
Ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных
водных объектов по Павлодарской области на 2025 год
п/п
Виды специального
водопользования
Единица
измерения
Ставки платы, тенге
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 кубических метров