2025 жылға Павлодар облысы бойынша басым дақылдардың тізбесін және субсидиялар нормаларын,сондай-ақ өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2025 жылғы 4 тамыздағы № 213/1 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 140838 болып тіркелген) сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2025 жылға басым дақылдардың тізбесі және өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған субсидиялар нормалары;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2025 жылға өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған бюджет қаражатының көлемі бекітілсін.
2. "Павлодар облысының Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де қажетті шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Байханов
Павлодар облысы әкімдігінің
2025 жылғы "___" _________
№ ______ қаулысына
1-қосымша
2025 жылға арналған басым дақылдардың тізбесі және өсімдік шаруашылығы өнімінің
шығымдылығы мен сапасын арттыруға арналған субсидиялар нормалары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы әкімдігінің 09.10.2025 № 267/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Өлшем бірлігі, тонна, гектар
1 тоннаға арналған субсидиялардың нормалары, теңге
1
Өнеркәсіптік жылыжайдағы көкөністер
гектар

Об утверждении перечня приоритетных культур и норм субсидий, а также объемы бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства по Павлодарской области на 2025 год
Постановление акимата Павлодарской области от 4 августа 2025 года № 213/1
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 140838) акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень приоритетных культур и нормы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2025 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объем бюджетных средств на повышение урожайности и качества продукции растениеводства на 2025 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
направление настоящего постановления в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области;
принятие иных необходимых мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Павлодарской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Байханов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "__" ____ 2025 года № ___
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на повышение
урожайности и качества продукции растениеводства на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Павлодарской области от 09.10.2025 № 267/1 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Единица измерения тонн, гектар
Нормы субсидий, тенге
1
Овощи в промышленной теплице
гектар