Шектеу шараларын жою туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Белинский ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 12 қыркүйектегі № 5 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8-тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Бейімбет Майлин ауданы бойынша аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2025 жылғы 9 қыркүйектегі № 01-20/350 ұсынысын негізге ала отырып, Белинский ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Белинский ауылдық округі Мақсұт ауылында орналасқан Болатбек Тунгушпекович Малаевтің жеке шаруа қожалығының ірі қара малының құтырудан таза деп танылуына байланысты шектеу шаралары алынып тасталсын.
2. Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы Белинский ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2025 жылғы 10 шілдедегі № 3 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Белинский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен мыналарды қамтамасыз етсін:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмелерін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасы Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және қосу үшін Қостанай облысы бойынша филиалына жіберуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Белинский ауылдық округі әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін.
Белинский ауылдық округі әкімі Н. Кошеров

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Белинского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области от 12 сентября 2025 года № 5
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора территориальной инспекции района Беимбета Майлина Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 09 сентября 2025 года № 01-20/350, аким Белинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с признанием благополучным по бешенству крупного рогатого скота частного подворья Малаева Болатбека Тунгушпековича, расположенного на территории села Максут Белинского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Белинского сельского округа района Беимбета Майлина Костанайской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 10 июля 2025 года № 3.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Белинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направить его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Белинского сельского округа после его официального опубликования;
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Белинского сельского округа Н. Кошеров