Шектеу іс - шараларын алып тастау туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Буденный ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 25 маусымдағы № 5 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Меңдіқара аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2025 жылғы 23 маусымдағы № 01-27/309 ұсынысы негізінде ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Буденный ауылдық округі Қызылту ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Меңдіқара ауданы Буденный ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 29 сәурдағы № 4 шешімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" күші жойылды деп танылсын.
3. "Буденный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Руспубликасы нормативтік құқықтық актілерінің этанондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Меңдіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Меңдіқара ауданы Буденный ауылдық округінің әкімі Б. Дощанов
Келісілді
"Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау министрлігі Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау комитеті
Қостанай облысының санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау департаменті
Меңдіқара аудандық санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Е. Смағұлов
2025 жылғы "25" маусым
Қостанай облысы әкімдігі ветеринария
басқармасының "Меңдіқара ауданының
ветеринариялық станциясы" коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорны басшысының
міндетін атқарушы
_______________ С. Байғожин
2025 жылғы "25" маусым

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Буденновского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области от 25 июня 2025 года № 5
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Мендыкаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 23 июня 2025 года № 01-27/309, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Кызылту, Буденновского сельского округа, Мендыкаринского района, Костанайской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Буденновского сельского округа Мендыкаринского района от 29 апреля 2025 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий".
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Буденновского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включение в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Мендыкаринского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Буденновского сельского округа Мендыкаринского района Б. Дощанов
Согласовано
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Мендыкаринское районное Управление
санитарно-эпидемиологического контроля
Департамента санитарно-эпидемиологического
контроля Костанайской области Комитета
санитарно-эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения Республики Казахстан"
________________ Е. Смагулов
"25" июня 2025 года
Исполняющий обязанности руководителя
коммунального государственного
предприятия "Ветеринарная станция
Мендыкаринского района" Управления
ветеринарии акимата Костанайской области
_______________ С. Байгужин
"25" июня 2025 года