Мәслихаттың 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 177 "Меңдіқара ауданы ауылдардың, ауылдық округтерінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2025 жылғы 11 желтоқсандағы № 236 шешімі
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданы ауылдардың, ауылдық округтерінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 177 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Боровское ауылының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 618 725,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 105 915,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10 826,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 2 516,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 499 468,3 мың теңге;
2) шығындар - 618 725,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 0,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,5 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 жылға арналған Боровское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 239,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 481 229,3 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Теңіз ауылының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 28 256,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 9 328,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 196,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 18 732,0 мың теңге;
2) шығындар - 28 256,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,1 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Алешин ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2024 года № 177 "О бюджетах сел, сельских округов Мендыкаринского района на 2025 - 2027 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 11 декабря 2025 года № 236
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Мендыкаринского района на 2025 - 2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 177 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Боровское на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 618 725,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 105 915,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 10 826,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2 516,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 499 468,3 тысяч тенге;
2) затраты - 618 725,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 0,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 18 239,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 481 229,3 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Тенизовское на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 28 256,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 9 328,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 196,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 18 732,0 тысяч тенге;
2) затраты - 28 256,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,1 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Алешинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

"8. 2025 жылға арналған Введен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 642,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 3 310,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қарақоға ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 33 310,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 6 255,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 27 054,6 мың теңге;
2) шығындар - 33 311,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 0,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,6 мың теңге.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2025 жылға арналған Қарақоға ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 22 456,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 4 598,6 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Краснопреснен ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 38 240,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 7 315,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 40,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 30 885,0 мың теңге;
2) шығындар - 38 976,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 736,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 736,3 мың теңге.";
12 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2025 жылға арналған Краснопреснен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 22 393,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 8 492,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
13 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Ломоносов ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

"8. Учесть, что в бюджете Введенского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 16 642,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 3 310,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Каракогинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 33 310,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6 255,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 27 054,6 тысяч тенге;
2) затраты - 33 311,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 0,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,6 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в бюджете Каракогинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 22 456,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 4 598,6 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Краснопресненского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 38 240,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 7 315,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 40,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 30 885,0 тысяч тенге;
2) затраты - 38 976,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 736,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 736,3 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть, что в бюджете Краснопресненского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 22 393,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 8 492,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Ломоносовского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

1) кірістер - 32 724,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 21 550,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 393,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 10 781,0 мың теңге;
2) шығындар - 33 121,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 397,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 397 ,1 мың теңге.";
14 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2025 жылға арналған Ломоносов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 5 582,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 199,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
15 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Михайлов ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 202 895,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 33 130,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4 249,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 23,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 165 493,0 мың теңге;
2) шығындар - 202 898,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 3,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3,1 мың теңге.";
16 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2025 жылға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 38 384,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 127 109,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
17 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Первомай ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 211 693,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 88 784,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 219,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 122 689,5 мың теңге;
2) шығындар - 211 693,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

1) доходы - 32 724,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 21 550,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 393,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 10 781,0 тысяч тенге;
2) затраты - 33 121,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 397,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 397,1 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Учесть, что в бюджете Ломоносовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 5 582,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 199,0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 202 895,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 33 130,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4 249,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 23,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 165 493,0 тысяч тенге;
2) затраты - 202 898,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 3,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3,1 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 38 384,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 127 109,0 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 211 693,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 88 784,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 219,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 122 689,5 тысяч тенге;
2) затраты - 211 693,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 0,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,5 мың теңге.";
18 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2025 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20 745,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 101 944,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
19 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Соснов ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 84 748,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 20 000,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 113,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 2 559,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 62 076,7 мың теңге;
2) шығындар - 85 560,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 812,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 812,0 мың теңге.";
20 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2025 жылға арналған Соснов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 890,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 51 186,7 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Қ. Рахметқалиев
Мәслихаттың

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 0,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,5 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 20 745,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 101 944,5 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 84 748,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 20 000,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 113,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2 559,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 62 076,7 тысяч тенге;
2) затраты - 85 560,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 812,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 812,0 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть, что в бюджете Сосновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 10 890,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 51 186,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата К. Рахметкалиев
Приложение 1
к решению маслихата