Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеу жөніндегі комиссия құру туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 11 қарашадағы № 662 қаулысы
"Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге азаматтардың қатысуы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 - қосымшасына сәйкес құрамда қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеу жөніндегі Қостанай аудандық комиссиясы құрылсын.
2. Осы қаулының 2 - қосымшасына сәйкес Қостанай ауданы әкімдігінің кейбір қаулылары жойылсын.
3. Осы қаулы қабылданған сәттен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі О. Нургалиев
Қостанай ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "___" қарашадағы
№ ______ қаулысына
1 - қосымша
Қостанай ауданы әкімдігінің жанындағы қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеу жөніндегі комиссия (бұдан әрі - Комиссия) құрамы:
Қостанай ауданы әкімінің құқық қорғау қызметінің бағытына жетекшілік ететін орынбасары, Комиссия төрағасы;
"Қостанай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - ММ) құқықтық жұмыс бөлімінің бас маманы, Комиссия хатшысы.
Комиссия мүшелері:
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрлігі Қостанай облысы полиция департаменті Қостанай ауданының полиция бөлімі" ММ бастығының орынбасары (келісім бойынша),
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер Министрлігі Қостанай облысы полиция департаменті Қостанай ауданының полиция бөлімі" ММ қоғамдық қауіпсіздік бөлімшесінің бастығы (келісім бойынша).
Қостанай ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "___" қарашадағы
№ ____ қаулысына
2 - қосымша
Қостанай ауданы әкімдігінің күшін жоюға жататын қаулыларының тізбесі
1. Қостанай ауданы әкімдігінің "Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеу жөніндегі Қостанай аудандық комиссиясын құру туралы" 2023 жылғы 23 қазандағы № 916 қаулысы;
2. Қостанай ауданы әкімдігінің "Қостанай ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 23 қазандағы "Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеу жөніндегі Қостанай аудандық комиссиясын құру туралы" № 916 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2025 жылғы 23 сәуірдегі № 248 қаулысы;

О создании комиссии по поощрению граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 11 ноября 2025 года № 662
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об участии граждан в обеспечении общественного порядка", Законом Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать комиссию по поощрению граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка, в составе согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Отменить некоторые постановления акимата Костанайского района согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента принятия.
Аким района О. Нургалиев
Приложение 1
к постановлению акимата
Костанайского района
от "___" ноября 2025 года
№ _____
Состав комиссии по поощрению граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка (далее - Комиссия):
заместитель акима Костанайского района, курирующий направление правоохранительной деятельности, председатель Комиссии;
главный специалист отдела правовой работы государственного учреждения (далее - ГУ) "Аппарат акима Костанайского района, секретарь Комиссии.
Члены Комиссии:
заместитель начальника ГУ "Отдел полиции Костанайского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию),
начальник отделения общественной безопасности ГУ "Отдел полиции Костанайского района Департамента полиции Костанайской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (по согласованию).
Приложение 2
к постановлению акимата
Костанайского района
от "___" ноября 2025 года
№ ______
Перечень постановлений акимата Костанайского района, подлежащих отмене:
1. постановление акимата Костанайского района "О создании Костанайской районной комиссии по поощрению граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка" от 23 октября 2023 года № 916;
2. постановление акимата Костанайского района "О внесении изменений в постановление акимата Костанайского района от 23 октября 2023 год № 916 "О создании Костанайской районной комиссии по поощрению граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка" от 23 апреля 2025 года № 248.