Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 242 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 526 264,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 438 711,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 506,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 87 047,0 мың теңге;
2) шығындар – 526 264,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. Қарабалық кентінің бюджетінде 2026 жылға аудандық бюджетке аударылатын алып қоюлар 238 179,0 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.
3. Белоглин ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 673,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 239,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30 434,0 мың теңге;
2) шығындар – 39 673,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
4. 2026 жылға арналған Белоглин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 30 434,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Бозкөл ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 352,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 111,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29 241,0 мың теңге;
2) шығындар – 40 352,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
6. 2026 жылға арналған Бозкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 29 241,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Бөрлі ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2026-2028 годы
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 26 декабря 2025 года № 242
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2026
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 526 264,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 438 711,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 506,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 87 047,0 тысяч тенге;
2) затраты – 526 264,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете поселка Карабалык предусмотрен объем изъятий, передаваемых в районный бюджет на 2026 год в сумме 238 179,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 673,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 239,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30 434,0 тысячи тенге;
2) затраты – 39 673,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете Белоглинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 30 434,0 тысячи тенге.
5. Утвердить бюджет села Босколь на 2026-2028 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 352,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 111,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29 241,0 тысяча тенге;
2) затраты – 40 352,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете села Босколь предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 29 241,0 тысяча тенге.
7. Утвердить бюджет села Бурли на 2026-2028 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:

1) кірістер – 45 022,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 007,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 015,0 мың теңге;
2) шығындар – 45 022,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
8. 2026 жылға арналған Бөрлі ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 36 015,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Лесное ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 289,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 203,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 086,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 289,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
10. 2026 жылға арналған Лесное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 086,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Михайлов ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 673,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 679,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 994,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 673,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –0,0 мың теңге.
12. 2026 жылға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 994,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Новотроицк ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 703,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 947,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 756,0 мың теңге;
2) шығындар – 36 703,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге.

1) доходы – 45 022,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 007,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 015,0 тысяч тенге;
2) затраты – 45 022,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
8. Учесть, что в бюджете села Бурли предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 36 015,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет села Лесное на 2026-2028 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 289,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 203,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 23 086,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 289,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
10. Учесть, что в бюджете села Лесное предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 23 086,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 673,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 679,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 994,0 тысячи тенге;
2) затраты – 32 673,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
12. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 23 994,0 тысячи тенге.
13. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 703,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 947,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 756,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36 703,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
14. 2026 жылға арналған Новотроицк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20 756,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Победа ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 803,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 711,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27 092,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 803,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
16. 2026 жылға арналған Победа ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 27 092,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Өрнек ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 636,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 764,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 13 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 872,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 636,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
18. 2026 жылға арналған Өрнек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 11 872,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Қособа ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 105,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 703,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 25 402,0 мың теңге;
2) шығындар – 39 105,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
20. 2026 жылға арналған Қособа ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 25 402,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
14. Учесть, что в бюджете Новотроицкого сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 20 756,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет села Победа на 2026-2028 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 803,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 711,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27 092,0 тысячи тенге;
2) затраты – 29 803,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
16. Учесть, что в бюджете села Победа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 27 092,0 тысячи тенге.
17. Утвердить бюджет Урнекского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложению 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 636,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 764,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 872,0 тысячи тенге;
2) затраты – 28 636,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
18. Учесть, что в бюджете Урнекского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 11 872,0 тысячи тенге.
19. Утвердить бюджет Кособинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 105,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 703,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 25 402,0 тысячи тенге;
2) затраты – 39 105,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
20. Учесть, что в бюджете Кособинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 25 402,0 тысячи тенге.

21. Смирнов ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 949,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 561,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 37 388,0 мың теңге;
2) шығындар – 44 949,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
22. 2026 жылға арналған Смирнов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 37 388,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Станционный ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 101,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 366,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 35 735,0 мың теңге;
2) шығындар – 50 101,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
24. 2026 жылға арналған Станционный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 35 735,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін
25. Тоғызақ ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 079,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 34 241,0 мың теңге;

21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 949,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 561,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 37 388,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44 949,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
22. Учесть, что в бюджете Смирновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 37 388,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 101,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 366,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 35 735,0 тысяч тенге;
2) затраты – 50 101,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
24. Учесть, что в бюджете Станционного сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 35 735,0 тысяч тенге.
25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 079,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 34 241,0 тысяча тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 20 838,0 мың теңге;
2) шығындар – 55 079,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
26. 2026 жылға арналған Тоғызақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20 838,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

поступлениям трансфертов – 20 838,0 тысяч тенге;
2) затраты – 55 079,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
26. Учесть, что в бюджете Тогузакского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2026 год в сумме 20 838,0 тысяч тенге.