Қарабалық ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 мамырдағы № 503 "Денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт салаларындағы азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін мамандарға лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға арттырылған мөлшерде белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2025 жылғы 28 тамыздағы № 204 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 мамырдағы № 503 "Денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт салаларындағы азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін мамандарға лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға арттырылған мөлшерде белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 9228 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
- аталған шешімнің атауы мынадай жаңа редакцияда баяндалсын:
"Әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт салаларындағы, ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілер болып табылатын мамандарға қалалық жерде осы қызмет түрлерімен айналысатын азаматтық қызметшілердің лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға арттырылған лауазымдық жалақылар мен тарифтік мөлшерлемелерді белгілеу туралы";
- аталған шешімнің 1-тармағы мынадай жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт салаларында қызмет атқаратын, ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілер болып табылатын мамандарға қалалық жерде осы қызмет түрлерімен айналысатын азаматтық қызметшілердің лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға арттырылған лауазымдық жалақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін."
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева

О внесении изменений в решение маслихата Карабалыкского района от 28 мая 2020 года № 503 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 28 августа 2025 года № 204
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Карабалыкского района "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности" от 28 мая 2020 года № 503 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9228) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об установлении специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Установить специалистам в области социального обеспечения, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Г.С. Балбаева