Мәслихаттың 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 172 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2025 жылғы 27 мамырдағы № 198 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2025-2027 жылдарға арналған ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 172 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205026 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 755 459,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 270 351,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21 350,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 463 758,0 мың теңге;
2) шығындар – 780 451,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24 992,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 992,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Белоглин ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 263 702,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 733,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –253 969,0 мың теңге;
2) шығындар – 264 636,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -934,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 934,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Новотроицк ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 810,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 758,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 44 052,0 мың теңге;
2) шығындар – 60 102,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 172 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 27 мая 2025 года № 198
О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2024 года № 172 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2025-2027 годы"
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 172 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 205026), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 755 459,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 270 351,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 21 350,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 463 758,0 тысяч тенге;
2) затраты – 780 451,3тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24 992,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 992,3 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 263 702,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 733,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 253 969,0 тысяч тенге;
2) затраты – 264 636,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -934,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 934,1 тысячи тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Новотроицкого сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 810,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 758,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 44 052,0 тысячи тенге;
2) затраты – 60 102,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 292,8 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 292,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Смирнов ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125 915,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 164,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 119 751,0 мың теңге;
2) шығындар – 127 419,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 504,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 504,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. Станционный ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –154 705,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 270,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 143 435,0 мың теңге;
2) шығындар – 157 412,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -5 292,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 292,8 тысячи тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 125 915,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 164,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 119 751,0 тысяча тенге;
2) затраты – 127 419,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 504,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 504,0 тысячи тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 154 705,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 270,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 143 435,0 тысяч тенге;
2) затраты – 157 412,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 707,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 707,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 13, 19, 22, 31, 37-қосымшалары 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайым Г. Балбаева
Қарабалық аудандық мәслихатының
2025 жылғы 27 мамырдағы
№ 198
шешіміне 1-қосымша
Қарабалық аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -2 707,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 707,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 13, 19, 22, 31, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1 к решению
Карабалыкского районного маслихата
от 27 мая 2025 года
№ 198
Приложение 1 к решению
Карабалыкского районного маслихата