Амангелді ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 35 "Амангелді ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 30 "Амангелді ауданы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 114 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 35 "Амангелді ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 6 сәуірдегі № 30 "Амангелді ауданы жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысының күші жойылсын.
2. "Амангелді ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалына жіберу;
2) осы қаулыны Амангелді ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыру.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Амангелді ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудан әкімі Қ. Кеделбаев

Об отмене постановления акимата Амангельдинского района от 21 апреля 2023 года № 35 "О внесении изменения в постановление акимата Амангельдинского района от 6 апреля 2018 года № 30 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Амангельдинского района"
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 4 декабря 2025 года № 114
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить постановление акимата Амангельдинского района от 21 апреля 2023 года № 35 "О внесении изменения в постановление акимата Амангельдинского района от 6 апреля 2018 года № 30 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Амангельдинского района".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Амангельдинского района.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Кеделбаев