Мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 192 "Горняцк және Қашар кенттерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2025 жылғы 9 қыркүйектегі № 240 шешімі
Рудный қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Горняцк және Қашар кенттерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" мәслихаттың 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 192 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қашар кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 959 665,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 75 142,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 812,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 39 161,1 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 844 549,6 мың теңге;
2) шығындар – 1 005 723,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 192 "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2025-2027 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 9 сентября 2025 года № 240
Рудненский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 31 декабря 2024 года № 192 "О бюджетах поселков Горняцкий и Качар на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Качар на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 959 665,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 75 142,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 812,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 39 161,1 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 844 549,6 тысячи тенге;
2) затраты – 1 005 723,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;