Таушық ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Таушық ауылы әкімінің 2025 жылғы 12 қарашадағы № 19 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 15 қыркүйектегі қорытындысы негізінде және Таушық ауылы халқының пікірін ескере отырып, Таушық ауылы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Таушық ауылының атаусыз көшелеріне келесідей атаулар берілсін:
1) Таушық ауылы, IV кварталда орналасқан көшеге (№150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169,170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189 үйлер) - Торғай Шоңқаловтың есімі;
2) Таушық ауылы, IV кварталда орналасқан көшеге (№41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 үйлер) - Ағия Тлеповтың есімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі Н.Бақтыбаев

О присвоении наименований безымянным улицам села Таушык
Решение акима села Таушык Тупкараганского района Мангистауской области от 12 ноября 2025 года № 19
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 15 сентября 2025 года и с учетом мнения населения села Таушык, аким села Таушык РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Таушык следующие наименования:
1) улице, расположенной в селе Таушык, IV квартале (дома №150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168,169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189) - имя Торгай Шонкалова;
2) улице, расположенной в селе Таушык, IV квартале (дома №41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ) - имя Агии Тлепова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Н.Бактыбаев