"Түпқараған ауданының Форт - Шевченко қаласы мен ауылдарының, ауылдық округтің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің Қағидаларын бекіту туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 қазандағы № 6/44 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 шілдедегі № 31/148 шешімі
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Түпқараған ауданының Форт-Шевченко қаласы мен ауылдарының, ауылдық округтің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің Қағидаларын бекіту туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 қазандағы №6/44 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 23 маусымдағы №122 "Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32894 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
көрсетілген шешіммен бекітілген Түпқараған ауданының Форт-Шевченко қаласы мен ауылдарының, ауылдық округтің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидасында:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің Қағидалары Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2023 жылғы 23 маусымдағы №122 "Жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32894 болып тіркелген) және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабының 6-тармағына сәйкес әзірленді және Түпқараған ауданының Форт-Шевченко қаласы мен ауылдарының, ауылдық округтің жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің тәртібін белгілейді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихат төрағасы А.Байбатырова

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 9 октября 2023 года № 6/44 "Об утверждений Правил проведения раздельных сходов местного сообщества города Форт - Шевченко и сел, сельского округа Тупкараганского района"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 24 июля 2025 года № 31/148
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 9 октября 2023 года №6/44 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества города Форт-Шевченко и сел, сельского округа Тупкараганского района" следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 июня 2023 года №122 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32894), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:";
в правилах проведения раздельных сходов местного сообщества города Форт-Шевченко и сел, сельского округа Тупкараганского района, утвержденных указанным решением:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Настоящие Правила проведения раздельных сходов местного сообщества разработаны в соответствии с пунктом 6 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 23 июня 2023 года №122 "Об утверждении Типовых правил проведения раздельных сходов местного сообщества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32894) устанавливают порядок проведения раздельных сходов местного сообщества города Форт-Шевченко и сел, сельского округа Тупкараганского района.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель Тупкараганского районного маслихата А.Байбатырова