Қарақия аудандық мәслихатының 2025 жылғы 06 қаңтардағы № 24/205 "2025 - 2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 тамыздағы № 29/248 шешімі
Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қарақия аудандық мәслихатының 2025 жылғы 06 қаңтардағы № 24/205 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 279 911,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 502 675,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 486,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 22 758,0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 752 992,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 287 435,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 524,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 524,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 524,5 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 1 752 937,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 103 879,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каракиянского районного маслихата от 06 января 2025 года № 24/205 "О бюджете сел, сельских округов на 2025 - 2027 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 19 августа 2025 года № 29/248
Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каракиянского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2025 - 2027 годы" от 06 января 2025 года № 24/205 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 279 911,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 502 675,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 486,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 758,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 1 752 992,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2 287 435,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 524,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 524,5 тысячи тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 524,5 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из районного бюджета на 2025 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 1 752 937 тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 103 879,9 тысяч тенге;

Бостан ауылдық округі – 195 893,8 мың теңге;
Жетібай ауылы – 444 500,8 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 155 746,2 мың теңге;
Құрық ауылы – 357 111,8 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 218 503,8 мың теңге;
Сенек ауылы – 277 300,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарақия аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
2025 жылғы " 19 " тамыздағы
№ 29/248 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Болашақ ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
КІРІСТЕР

сельского округа Бостан – 195 893,8 тысяч тенге;
села Жетыбай – 444 500,8 тысяч тенге;
сельского округа Куланды – 155 746,2 тысяч тенге;
села Курык – 357 111,8 тысячи тенге;
села Мунайшы – 218 503,8 тысяч тенге;
села Сенек – 277 300,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Каракиянского районного маслихата Калаубай Ж.
Приложение 1 к решению
Каракиянского районного маслихата
от " 19 " августа 2025 года № 29/248
Бюджет сельского округа Болашак на 2025 год
Категория
Наименование
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
ДОХОДЫ