"2025 - 2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы"
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 қаңтардағы № 24/205 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 - тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Қарақия аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/195 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 984 000,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 467 431,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 356,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша – 4 305,0 теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 510 908,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 984 000,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен
операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін
сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – 0 теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының
пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 1 510 853,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Болашақ ауылдық округі – 120 664,0 мың теңге;
Бостан ауылдық округі – 174 191,0 мың теңге;
Жетібай ауылы – 335 798,0 мың теңге;
Құланды ауылдық округі – 165 519,0 мың теңге;
Құрық ауылы – 331 936,0 мың теңге;
Мұнайшы ауылы – 228 116,0 мың теңге;
Сенек ауылы – 154 629,0 мың теңге.

"О бюджетах сел, сельских округов на 2025 - 2027 годы"
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 6 января 2025 года № 24/205.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Каракиянского районного маслихата от 27 декабря 2024 года № 23/195 "О районном бюджете на 2025-2027 годы", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сел, сельских округов на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 279 911,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 502 675,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 486,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 22 758,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 1 752 992,0 тысячи тенге;
2) затраты – 2 287 435,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 524,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 524,5 тысячи тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 524,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 19.08.2025 № 29/248 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2025 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 1 752 937 тенге, в том числе:
сельского округа Болашак – 103 879,9 тысяч тенге;
сельского округа Бостан – 195 893,8 тысяч тенге;
села Жетыбай – 444 500,8 тысяч тенге;
сельского округа Куланды – 155 746,2 тысяч тенге;
села Курык – 357 111,8 тысячи тенге;
села Мунайшы – 218 503,8 тысяч тенге;
села Сенек – 277 300,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 19.08.2025 № 29/248 (вводится в действие с 01.01.2025).