Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 18/120 "2025 - 2027 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 26 наурыздағы № 20/135 шешімі
Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 5 қаңтардағы № 18/120 "2025-2027 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 206053 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 643 944,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 93 530,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 470,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 549 944,9 мың теңге;
2) шығындар – 655 175,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 230,8 мың теңге;

О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 5 января 2025 года № 18/120 "О бюджете села Умирзак на 2025 - 2027 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 26 марта 2025 года № 20/135
Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 5 января 2025 года №18/120 "О бюджете села Умирзак на 2025-2027 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов по № 206053) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соотвественно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 643 944,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 93 530,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 470,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 549 944,9 тысяч тенге;
2) затраты – 655 175,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 230,8 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 230,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 230,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С.Т. Закенов

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 230,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 230,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Актауского городского маслихата С. Т. Закенов