Маңғыстау облысы бойынша "Үздік ауыл әкімінің аппараты" рейтингі жеңімпаздары ауыл әкімдері аппараттары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақыларын белгілеу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 24/282 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау облысы бойынша "Үздік ауыл әкімінің аппараты" рейтингі нәтижелері негізінде ауыл әкімдері аппараттары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақылары белгіленсін:
1)бірінші орын үшін – әр қызметкерге 6 (алты) лауазымдық жалақы;
2)екінші орын үшін – әр қызметкерге 4 (төрт) лауазымдық жалақы;
3)үшінші орын үшін – әр қызметкерге 2 (екі) лауазымдық жалақы.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихаттың төрағасы Ж.Матаев

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников аппарата акимов сел, победителям рейтинга "Лучший аппарат акима села" по Мангистауской области
Решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2025 года № 24/282
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. На основании результатов рейтинга "Лучший аппарат акима села" по Мангистауской области установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников аппарата акимов сел:
1)за первое место – 6 (шесть) должностных окладов к каждому работнику;
2)за второе место - 4 (четыре) должностных оклада к каждому работнику;
3)за третье место - 2 (два) должностных оклада к каждому работнику.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж.Матаев