"Түпқараған ауданы бойынша 2024 - 2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 9 сәуірдегі № 10/115 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2025 жылғы 4 тамыздағы № 21/255 шешімі
Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1."Түпқараған ауданы бойынша 2024-2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Маңғыстау облыстық мәслихатының 2024 жылғы 9 сәуірдегі №10/115 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4695-12 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облыстық мәслихатының төрағасы Ж. Матаев
Маңғыстау облыстық
мәслихатының
2025 жылғы 4 тамыздағы
№ 21/ 255 шешіміне
қосымша
Маңғыстау облыстық
мәслихатының
2024 жылғы 9 сәуірдегі
№10/115 шешіміне
қосымша
Түпқараған ауданы бойынша 2024-2026 жылдарда субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі
Маршрут атауы және (немесе) нөмірі
Маршрут түрі
1
№1 "Ақшұқыр- Сайын Шапағатов-Ақшұқыр"
ауданішілік
2
№2 "Форт-Шевченко-Баутин-Аташ"
ауданішілік
3
№3 "Қызылөзен- Форт-Шевченко- Қызылөзен"
ауданішілік

О внесении изменения в решение Мангистауского областного маслихата от 9 апреля 2024 года № 10/115 "Об определении перечня социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024 - 2026 годах по Тупкараганскому району"
Решение Мангистауского областного маслихата от 4 августа 2025 года № 21/255
Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мангистауского областного маслихата от 9 апреля 2024 года № 10/115 "Об определении перечня социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024 - 2026 годах по Тупкараганскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4695-12) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мангистауского областного маслихата Ж.Матаев
Приложение к решению
Мангистауского
областного маслихата
от 4 августа 2025 года
№ 21/255
приложение к решению
Мангистауского
областного маслихата
от 9 апреля 2024 года
№10/115
Перечень социально значимых сообщений, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах по Тупкараганскому району
Наименование и (или) номер маршрута
Вид маршрута
1
№1 "Акшукур – Сайын Шапагатов – Акшукур"
внутрирайонный
2
№2 "Форт-Шевченко-Баутино-Аташ"
внутрирайонный
3
№3 "Кызылозен- Форт-Шевченко- Кызылозен"
внутрирайонный