Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 11 ақпандағы № 29 "Маңғыстау облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 24 қазандағы № 234 қаулысы
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің "2025 жылға арналған "Маңғыстау облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы" 2025 жылғы 11 ақпандағы № 29 қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Маңғыстау облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережедегі 5-тарау мынадай редакцияда жазылсын:
"24. Басқарманы қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
Басқарма қарамағындағы ұйымдарының тізбесі
1) Маңғыстау облысының ветеринария басқармасының "Ақтау қалалық ветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2) Маңғыстау облысының ветеринария басқармасының "Жаңаөзен қалалық ветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
3) Маңғыстау облысының ветеринария басқармасының "Қарақия аудандық ветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
4) Маңғыстау облысының ветеринария басқармасының "Мұнайлы аудандық ветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
5) Маңғыстау облысының ветеринария басқармасының "Түпқараған аудандықветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
6) Маңғыстау облысының ветеринария басқармасының "Маңғыстау аудандық ветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
7) Маңғыстау облысының ветеринария басқармасының "Бейнеу аудандық ветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.".
2. "Маңғыстау облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Маңғыстау облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оның Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 11 февраля 2025 года № 29 "О создании государственного учреждения "Управление ветеринарии Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 24 октября 2025 года № 234
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 11 февраля 2025 года № 29 "О создании государственного учреждения "Управление ветеринарии Мангистауской области" следующее изменение:
главу 5 в положении о государственном учреждении "Управление ветеринарии Мангистауской области" утвержденном указанным постановлением изложить в следуюшей редакции:
"24. Реорганизация и упразднение Управление осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Перечень организаций, находящихся в ведении Управление
1) коммунальное государственное учреждение "Актауская городская ветеринарная станция" управления ветеринарии Мангистауской области;
2) коммунальное государственное учреждение "Жанаозенская городская ветеринарная станция" управления ветеринарии Мангистауской области;
3) коммунальное государственное учреждение "Каракиянская районная ветеринарная станция" управления ветеринарии Мангистауской области;
4) коммунальное государственное учреждение "Мунайлинская районная ветеринарная станция" управления ветеринарии Мангистауской области;
5) коммунальное государственное учреждение "Тупкараганская районная ветеринарная станция" управления ветеринарии Мангистауской области;
6) коммунальное государственное учреждение "Мангистауская районная ветеринарная станция" управления ветеринарии Мангистауской области;
7) коммунальное государственное учреждение "Бейнеуская районная ветеринарная станция" управления ветеринарии Мангистауской области.".
2. Государственное учреждение "Управление ветеринарии Мангистауской области" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Мангистауской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области после его официального опубликования;

3) осы қаулыны іске асыру бойынша өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Маңғыстау облысы әкімі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай

3) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Килыбай. Н