"Облыстық коммуналдық меншікке жататын акционерлік қоғамдардың және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивиденттерінің (кірістерінің) көлемдерін белгілеу туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі № 70 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 12 тамыздағы № 180 қаулысы
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық коммуналдық меншікке жататын акционерлік қоғамдардың және жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивиденттерінің (кірістерінің) көлемдерін белгілеу туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2020 жылғы 23 сәуірдегі №70 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4201 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін.
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Облыстық коммуналдық меншіктегі акцияларының 100 (жүз) пайыз мемлекеттік пакетімен (жарғылық капиталдағы қатысу үлесі) акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің дивидендтерінің (кірістерінің) мөлшері шоғырландырылған жылдық қаржылық есептілікте, ал еншілес ұйымы (еншілес ұйымдар) болмаған жағдайда шоғырландырылмаған жылдық қаржылық есептілікте көрсетілген таза кіріс сомасының кемінде 70 (жетпіс) пайызы мөлшерінде белгіленсін, "Маңғыстау атом энергетикалық комбинаты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінен басқалары үшін".
2. "Маңғыстау облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Маңғыстау облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай

О внесенинии изменений в постановление акимата Мангистауской области от 23 апреля 2020 года № 70 "Об установлении размеров дивидендов (доходов) акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, находящихся в областной коммунальной собственности"
Постановление акимата Мангистауской области от 12 августа 2025 года № 180
Акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постоновление акимата Мангистауской области от 23 апреля 2020 года №70 "Об установлении размеров дивидендов (доходов) акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, находящихся в областной коммунальной собственности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4201) следующее изменение:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить размер дивидендов (доходов) акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью со 100 (сто) процентным государственным пакетом акций (доля участия в уставном капитале), находящихся в областной коммунальной собственности, в размере не менее 70 (семьдесят) процентов от суммы чистого дохода, отраженного в консолидированной годовой финансовой отчетности, а в случае отсутствия дочерней организаций (дочерных организаий), в неконсолидированной годовой финансовой отчетности, для всех кроме товарищества с ограниченной ответственностью "Мангистауский атомный энергетический комбинат".
2. Государственному учреждению "Управление финансов Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Мангистауской области Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Килыбай