Шаған ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі №32 "Шаған ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Шаған ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 15 қазандағы № 39 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" № 148 Заңының бабтарына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" № 480 Заңының баптарына сәйкес Шаған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шаған ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 32 "Шаған ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
Шаған ауылдық округіндегі Ж.Бекпанов тұйығын "Тотан Балапанов" және Ә.Тұйғынов көшесінің 1 – қатары "Абдулахат Нұғманов" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шаған ауылдық округінің әкімі К. Несипбаев

О внесении изменении в решение акима сельского округа Шаган от 11 сентября 2025 года №32 "О переименовании улиц сельского округа Шаган"
Решение акима сельского округа Шаган Сырдарьинского района Кызылординской области от 15 октября 2025 года № 39
В соответствии со статьями закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан" №148 от 21 января 2001 года, а также в соответствии со статьями закона Республики Казахстан "О правовых актах" №480 от 06 апреля 2016 года аким сельского округа Шаган РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима сельского округа Шаган от 11 сентября 2025 года №32 "О переименовании улиц сельского округа Шаган" следующие изменения:
1. Пункт изложить в следующей редакции:
Переименовать переулок Ж.Бекпанов именем "Тотан Балапанов" и переименовать 1 ряд улицы А.Туйгынов именем "Абдулахат Нұғманов" сельского округа Шаган.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шаган К.Несипбаев