Шаған ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы Шаған ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 11 қыркүйектегі № 32 шешімі.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 2572-XII Заңының баптарына және Облыстық ономастика комиссияның 2025 жылғы 26 тамыздағы № 2 қорытындысына сәйкес Шаған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шаған ауылдық округіндегі Ж.Бекпанов тұйығын "Тотан Балапанов" және Ә.Тұйғынов көшесінің 1 – қатары "Абдулахат Нұғманов" есімімен қайта аталсын
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария ауданы Шаған ауылдық округі әкімінің 15.10.2025 № 39 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шаған ауылдық округінің әкімі К. Несипбаев

О переименовании улиц сельского округа Шаган
Решение акима сельского округа Шаган Сырдарьинского района Кызылординской области от 11 сентября 2025 года № 32.
В соответствии со статьями закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" №2572-XII на основании заключения Областной ономастический комиссии № 2 от 26 августа 2025 года аким сельского округа Шаган РЕШИЛ:
1. Переименовать переулок Ж.Бекпанов именем "Тотан Балапанов" и переименовать 1 ряд улицы А.Туйгынов именем "Абдулахат Нұғманов" сельского округа Шаган.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения акима сельского округа Шаган Сырдарьинского района Кызылординской области от 15.10.2025 № 39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шаган К.Несипбаев