Темірбек Жүргенов ауылындағы көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Мақпалкөл ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 16 қыркүйектегі № 13 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес, облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы №2 қорытындысы негізінде Мақпалкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Мақпалкөл ауылдық округінің Темірбек Жүргенов ауылындағы келесі көшелерге:
1) елді мекеннің солтүстік батысындағы атауы жоқ көшеге "Шәкен Күнтуаровтың" есімі;
2) елді мекеннің солтүстік шығысындағы атауы жоқ көшеге "Кеңшілік Жылқыбаевтың" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақпалкөл ауылдық округінің әкімі Б. Тунгышбаев

О присвоении наименований улицам в селе Темирбек Жургенов
Решение акима сельского округа Макпалкол Жалагашского района Кызылординской области от 16 сентября 2025 года № 13
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения № 2 областной ономастической комиссии от 26 августа 2025 года аким сельского округа Макпалкол РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим улицам в селе Темирбек Жургенов сельского округа Макпалкол Жалагашского района Кызылординской области:
1) безымянной улице на северо-западе населенного пункта имя "Шәкен Күнтуаров";
2) безымянной улице на северо-востоке населенного пункта имя "Кеңшілік Жылқыбаев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Макпалкол Б. Тунгышбаев