Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 03 қазандағы № 182 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 914-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. "Жалағаш аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын тиісті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жалағаш ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданы әкімінің міндетін атқарушы Г. Сулейменов
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 03.10.2025
№ 182 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың тізбесі
1
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
"Жалағаш аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жалағаш қызмет" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
2
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "Жалағаш кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "Ақсу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "Таң ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "М.Шәменов атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "Қаракеткен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "Аламесек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "Жаңадария ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "Мәдениет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "Мырзабай ахун ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "Мақпалкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "Жаңаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
Абаттандыру; аумақтарды көгалдандыру; ағаштар мен жасыл екпелерді отырғызу; аумақты санитарлық тазалау; шөп шабу; ағаштарды әктеу; қоршауларды сырлау, әктеу; көшелер мен тротуарларды қардан тазалау
Жалағаш ауданы әкімдігінің "Аққыр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление Жалагашского районного акимата Кызылординской области от 03 октября 2025 года № 182
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях, с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Жалагашский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жалагашского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Жалагашского района
Г. Сулейменов
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 03.10.2025 года № 182
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жалағаш қызмет" Жалагашского районного отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
2
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима поселка Жалагаш" акимата Жалагашского района
3
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Аксу" акимата Жалагашского района
4
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Тан" акимата Жалагашского района
5
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени М.Шаменова" акимата Жалагашского района
6
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Каракеткен" акимата Жалагашского района
7
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Бухарбай батыр" акимата Жалагашского района
8
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Аккум" акимата Жалагашского района
9
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Енбек" акимата Жалагашского района
10
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Аламесек" акимата Жалагашского района
11
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жанадария" акимата Жалагашского района
12
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Мадениет" акимата Жалагашского района
13
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Мырзабай ахун" акимата Жалагашского района
14
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Макпалкол" акимата Жалагашского района
15
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Жанаталап" акимата Жалагашского района
16
Благоустройство; озеленение территории; посадка деревьев и зеленых насаждений; санитарная очистка территории; кошение травы; побелка деревьев; покраска, побелка изгороди; очистка от снега улиц и тротуаров
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Аккыр" акимата Жалагашского района