Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кенті әкімінің 2025 жылғы 15 қыркүйектегі № 109 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабына облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы №2 қорытындысына сәйкес Жалағаш кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кентіндегі келесі атауы жоқ көшелерге:
1)"Наурыз" учаскесіндегі №1 көшеге "Сәрсенбай Ахметов" есімі;
2)"Наурыз" учаскесіндегі №2 көшеге "Исатай Әбдікәрімов" есімі;
3) "Береке" учаскесіндегі көшеге "Жұбатыр Тоқбосынов" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш кентінің әкімі М. Жамалатов

О присвоении наименований улицам
Решение акима поселка Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области от 15 сентября 2025 года № 109
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением областной ономастической комиссии от 26 августа 2025 года №2 аким поселка Жалагаш РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам в поселке Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области:
1) улице № 1 на участке "Наурыз" имя "Сәрсенбай Ахметов";
2) улице № 2 на участке "Наурыз" имя "Исатай Әбдікәрімов";
3) улице на участке "Береке" имя "Жұбатыр Тоқбосынов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Жалагаш М. Жамалатов