Төретам кентінің көшесіне атау беру туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Төретам кенті әкімінің 2025 жылғы 15 қыркүйектегі N 248 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Төретам кенті тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2025 жылғы 26 тамыздағы № 2 Қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Төретам кентінің атауы жоқ көшесіне Дүзбай Байтөреев атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Төретам кенті әкімінің орынбасары Н.Жолмахановқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төретам кентінің әкімі Г. Елеусинов

О присвоении наименования улице поселка Торетам
Решение акима поселка Торетам Кармакшинского района Кызылординской области от 15 сентября 2025 года N 248
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Торетам и на основании Заключения № 2 областной ономастической комиссии от 26 августа 2025 года РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной улице поселка Торетам наименование Дүзбай Байтөреев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Торетам Н. Жолмаханову.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Торетам Г. Елеусинов