Әйтеке би кенті бюджетінен қаржыландырылатын ұйымның жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақыларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 3 маусымдағы № 416 шешімі
"Азаматтық қызметшілерге мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсанындағы №1193 қаулысына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би кенті бюджетінен қаржыландырылатын "Қазалы абаттандыру" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақылары келесідей лауазымдарға белгіленсін:
1) басқарушы персонал 5 (бес) еселенген базалық лауазымдық айлықақыдан (бұдан әрі –БЛА) артық емес;
2) әкімшілік персонал 4 (төрт) еселенген БЛА артық емес;
3) қосалқы персонал 3 (үш) еселенген БЛА артық емес;
4) 1, 2, 3, 4 - разрядтағы жұмысшылар 3 (үш) еселенген БЛА артық емес.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ.Әліш

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организации, финансируемой из бюджета поселка Айтеке би
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 3 июня 2025 года № 416
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Благоустройство Казалы" финансируемых из бюджета поселка Айтеке би, на следующие должности:
1) управленческий персонал - не более 5 (пятырех) кратного размера базового должностного оклада (далее-БДО);
2) административный персонал - не более 4 (четырех) кратного размера БДО;
3) вспомогательный персонал и рабочий - не более 3 (трех) кратного размера БДО;
4) работники квалификационного разряда 1,2,3,4 - не более 3 (трех) кратного размера БДО;
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель Казалинского районного маслихата Г.Алиш