"2025-2027 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы №235-33/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 301-42/7 шешімі
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 235-33/7 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қызылөзек ауылдық округінің бюджеті 1,2,3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 713 212,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –13 631,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 699 481,6 мың теңге;
2) шығындар – 713 414,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -301,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 301,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0.
бюджет қаражатының пайдаланылатын пайдаланылатын қалдықтары –

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 24 декабря 2024 года №235-33/7 "Об утверждении бюджета сельского округа Кызылозек на 2025-2027 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 29 сентября 2025 года № 301-42/7
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 24 декабря 2024 года № 235-33/7 "Об утверждении бюджета сельского округа Кызылозек на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылозек на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 713 212,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 631,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления трансфертов – 699 481,6 тысяч тенге;
2) расходы – 713 414,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -301,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 301,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0.