"Қалалық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың иелігінде қалған таза кірістің бір бөлігін бөлу нормативін белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 7 ақпандағы № 12609 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 29 қыркүйектегі № 2772 қаулысы
Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. "Қалалық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың иелігінде қалған таза кірістің бір бөлігін бөлу нормативін белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 7 ақпандағы № 12609 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6675 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Қызылорда қаласы әкімдігінің "Қызылорда қаласының экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Ахатов

О внесении изменения в постановление акимата города Кызылорда от 7 февраля 2019 года № 12609 "Об установлении норматива распределения оставшейся в распоряжении городских коммунальных государственных предприятий части чистого дохода"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 29 сентября 2025 года № 2772
Акимат города Кызылорда ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кызылорда от 7 февраля 2019 года № 12609 "Об установлении норматива распределения оставшейся в распоряжении городских коммунальных государственных предприятий части чистого дохода" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6675) следующее изменение:
пункт 2 в указаном постановлении изложить в новой редакции:
"2. Коммунальному государственному учреждению "Кызылординский городской отдел экономики и финансов" акимата города Кызылорда принять меры, вытекающие из настоящего постановления.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорда.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорда Н. Ахатов