Шет ауданы әкімінің 2025 жылғы 21 ақпандағы № 01 "Техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 2025 жылғы 16 маусымдағы № 03 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Азаматтық қорғау туралы", "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы №240 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жіктеуді белгілеу туралы" бұйрығына, "Электртасымалдау-АА" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2025 жылғы 12 маусымдағы №177 хатына сәйкес, Шет ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Шет ауданы әкімінің 2025 жылғы 21 ақпандағы №01 "Техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2-тармақтар мына редакцияда баяндалсын:
"1. Қарағанды облысы Шет ауданының Ақсу-Аюлы, Нұраталды, Ақой, Ақшоқы, Шет, Батық, Бурма, Кеңшоқы ауылдық округтерінің және Қарғалы, Красная Поляна, Бекет, Дерибсал ауылдарының аумағында "Шет энерго" ЖШС желілерінде электр энергиясының ажыратылуына байланысты 2025 жылғы 21 ақпаннан бастап Шет ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын."
"2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жою жөніндегі басшы болып Шет ауданы әкімінің орынбасары С.Қ. Садықов тағайындалсын және оған техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу тапсырылсын."
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 21 ақпаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Шет ауданы әкімінің м.а. Д. Кәрсембаев

О внесении изменений в решение акима Шетского района от 21 февраля 2025 года № 01 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера"
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 16 июня 2025 года № 03
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О гражданской защите", "О правовых актах", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года №240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", письма товарищества с ограниченной ответственностью "Электртасымалдау-АА" от 12 июня 2025 года №177, аким Шетского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Шетского района от 21 февраля 2025 года №01 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера" следующие изменения:
пункты 1,2 изложить в новой редакции:
"1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории Шетского района Карагандинской области с 21 февраля 2025 года, в связи с отключением электричества на сетях ТОО "Шет энерго" на территории сельских округов Аксу-Аюлы, Нураталды, Талды, Акой, Акшокы, Шет, Батык, Бурма, Кеншокы и селах Каргалы, Красная Поляна, Пикет, Дерибсал Шетского района"
"2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить заместителя акима Шетского района Садыкова К.Б. и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации техногенного характера".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения возникшие с 21 февраля 2025 года.
И.о. акима Шетского района Д. Карсембаев