Осакаров ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 21 шілдедегі № 68/05 "CUPRUM MINING GROUP" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Қатты пайдалы қазбаларды барлауға арналған жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы" қаулысына өзгерту енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 10 желтоқсандағы № 112/02 қаулысы
"CUPRUM MINING GROUP" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры Дәуренқұлов Бақыт Бекетбайұлының өтінішін қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Осакаровского района от 21 июля 2025 года № 68/05 "Об установлении публичного сервитута на земельные участки для проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых товариществом с ограниченной ответственностью "CUPRUM MINING GROUP"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 10 декабря 2025 года № 112/02
Рассмотрев заявление директора товарищества с ограниченной ответственностью "CUPRUM MINING GROUP" Дәуренқұлова Бақыт Бекетбайұлы, на основании Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осакаров ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 21 шілдедегі № 68/05 "CUPRUM MINING GROUP" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Қатты пайдалы қазбаларды барлауға арналған жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы" келесідей өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Е. Темиров
Осакаров ауданы әкімдігінің

1. Внести в постановление акимата Осакаровского района от 21 июля 2025 года №68/05 "Об установлении публичного сервитута на земельные участки для проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых товариществом с ограниченной ответственностью "CUPRUM MINING GROUP" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
Исполняющий обязанности акима района Е. Темиров
Приложение
к постановлению акимата
Осакаровского района

2025 жылғы "10" желтоқсандағы
№112/02
қаулысына қосымша
Осакаров ауданы әкімдігінің
2025 жылғы "21" шілдедегі
№68/05
қаулысына қосымша
Оларға қатысты жария сервитут белгіленуге жататын қатты пайдалы қазбаларды барлауға арналған лицензияның 2024 жылғы 04 шілдедегі № 2063-EL шекарасындағы жер учаскелерінің тізбесі
№№
Кадастрлық нөмір
Участкенің орналасқан жері
Жария сервитут белгіленуге жататын учаскелер бөліктерінің ауданы (лицензия шекарасында), га
1.

от "10" декабря 2025 года
№112/02
Приложение
к постановлению акимата
Осакаровского района
от "21" июля 2025 года
№68/05
Перечень земельных участков в границах лицензии на разведку твердых полезных ископаемых от 04 июля 2023 года № 2063-EL, в отношении которых подлежит установлению публичный сервитут
№№
Кадастровый номер
Местоположение участка
Площадь частей участков, в отношении которых подлежит установлению публичный сервитут (в границах лицензии), га
1.