"Қарағанды облысы Нұра ауданына қарасты Шұбаркөл кентінің аумағында табиғи сипаттағы жергілікті төтенше жағдай жариялау туралы" Нұра ауданы әкімінің 2025 жылғы 21 мамырдағы № 1 шешімінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 2025 жылғы 25 шілдедегі № 4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына, 37 бабының 8-тармағына және Нұра ауданының төтенше жағдайларды алдын алу және жою бойынша комиссияның кезектен тыс отырысының 2025 жылғы 24 шілдедегі № 6 хаттамасына сәйкес, Нұра ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қарағанды облысы Нұра ауданына қарасты Шұбаркөл кентінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай туралы" Нұра ауданы әкімінің 2025 жылғы 21 мамырдағы № 1 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Нұра ауданы әкімінің орынбасары Бақытжан Нұрхатұлы Есжановқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауданының әкімі Б. Муканов

Об отмене решения акима Нуринского района от 21 мая 2025 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории посҰлка Шубарколь Нуринского района Карагандинской области"
Решение акима Нуринского района Карагандинской области от 25 июля 2025 года № 4
В соответствии с пунктом 2 статьи 33, пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и протоколом внеочередного заседания № 6 от 24 июля 2025 года комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций Нуринского района, аким Нуринского района РЕШИЛ:
1. Решение акима района от 21 мая 2025 года № 1 "Об объявлении чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории посҰлка Шубарколь Нуринского района Карагандинской области" признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Нуринского района Есжанову Бакытжану Нурхатовичу.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня первого официального опубликования.
Аким Нуринского района Б. Муканов