Қарқаралы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашасында № VIII-13/103 “Қарқаралы ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы” шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № VIII-42/330 шешімі
Қазақстан Республикасының “Құқықтық актілер туралы” заңының 27 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарқаралы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының “Қарқаралы ауданының мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы” 2023 жылғы 29 қарашасындағы № VIII-13/103 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С.Оспанов

О признании утратившим силу решения Каркралинского районного маслихата от 29 ноября 2023 года № VIII-13/103 “Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Каркаралинского районного маслихата”
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 28 ноября 2025 года № VIII-42/330
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстана “О правовых актах” Каркаралинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каркаралинского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Каркаралинского районного маслихата" от 29 ноября 2023 года № VIII-13/103.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель районного маслихата С.Оспанов