Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 24 шілдедегі № 237 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.09.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 914-1-бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қарқаралы ауданының әкімі Ә. Арғынов
Қарқаралы ауданының әкімдігінің
2025 жылғы "24" шілдедегі
№ 237 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиісті ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдар
1.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
3.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Қарқаралы қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Бақты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Егіндібұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Қырғыз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Қарағайлы кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Тәттімбет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
11.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Ынталы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Балқантау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
13.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Бесоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Қайнарбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
16.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Қаракөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
17.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Қаршығалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
18.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Қ.Аманжолов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
19.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
20.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Мәди ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
21.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы М.Мамыраев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
22.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Н.Әбдіров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
23.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Тегісшілдік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
24.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Темірші ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
25.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Томар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
26.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Қарқаралы ауданы Угар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
27.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
Қарқаралы ауданы әкімдігі Қарқаралы ауданы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Шолпан Жандарбекова атындағы Қарқаралы қаласының мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
28.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
Қарағанды облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Қарқаралы ауданының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
29.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
Қарқаралы ауданы әкімдігінің "Қарқаралы ауданының Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
31.
Көгалдандыру жұмыстары;
Жасыл екпелерді отырғызу;
Аумақты санитарлық тазалау;
Ағаштарды әктеу;
Шөп шабу;
Қоршауларды сырлау;
Қоқыс жинау және шығару;
Қардан тазалау.
"Азаматтарға арналған үкімет Мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қарағанды облысы бойынша филиалы, Қарқаралы ауданының бөлімі

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 24 июля 2025 года № 237
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.09.2025.
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан Об административных правонарушениях и пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Каркаралинского района Ә. Арғынов
Приложение к постановлению
акимата Каркаралинского района
от "24" июля 2025 года
№ 237
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каркаралинского района Карагандинской области"
2.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики Каркаралинского района"
3.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Каркаралинского района"
4.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Каркаралинска Каркаралинского района Карагандинской области"
5.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского сельского округа Каркаралинского района"
6.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бахтинского сельского округа Каркаралинского района"
7.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Егиндыбулакского сельского округа Каркаралинского района"
8.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Киргизского сельского округа Каркаралинского района"
9.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карагайлы Каркаралинского района"
10.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Таттимбетовского сельского округа Каркаралинского района"
11.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ынталинского сельского округа Каркаралинского района"
12.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Балкантауского сельского округа Каркаралинского района"
13.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бесобинского сельского округа Каркаралинского района"
14.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа Каркаралинского района"
15.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа Каркаралинского района"
16.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракольского сельского округа Каркаралинского района"
17.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каршигалинского сельского округа Каркаралинского района"
18.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима К.Аманжоловского сельского округа Каркаралинского района"
19.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кояндинского сельского округа Каркаралинского района"
20.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Мадийского сельского округа Каркаралинского района"
21.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима М.Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района"
22.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Н.Абдировского сельского округа Каркаралинского района"
23.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Тегисшилдикского сельского округа Каркаралинского района"
24.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Темиршинского сельского округа Каркаралинского района"
25.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Томарского сельского округа Каркаралинского района"
26.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Государственное учреждение "Аппарат акима Угарского сельского округа Каркаралинского района"
27.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр города Каркаралинска имени Шолпан Жандарбековой" акимата Каркаралинского района отдела культуры и развития языков Каркаралинского района
28.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Каркаралинского района" управления культуры, архивов и документации Карагандинской области
29.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Коммунальное государственное учреждение "Молодежный ресурсный центр Каркаралинского района" акимата Каркаралинского района
30.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Каркаралинского района Карагандинской области" министерства обороны республики Казахстан
31.
Работы по озеленению;
Посадка зеленых насаждений;
Санитарная очистка территории.
Побелка деревьев;
Кошение травы;
Покраска изгороди;
Сбор и вывоз мусора;
Очистка от снега.
Филиал Некомерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Карагандинской области, Отдел Каркаралинского района