"Кар-Тел" жауапкерлігі шектеулі серіктестігінің талшықты-оптиқалық байланыс желілерін тарту және қызмет көрсету үшін жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Жаңаөзен ауылдық округінің әкімінің 2025 жылғы 24 маусымдағы № 6-ш шешімі
"Кар-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің өтінішін қарастырып Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. "Кар-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі талшықты-оптикалық байланыс желілерін тарту және қызмет көрсету үшін жер учаскесін алып қоймастан 2074 жылғы 20 мамырға дейінгі мерзіміне Қарағанды облысы, Бұқар жырау ауданы Жаңаөзен ауылдық округінің аумағында орналасқан жалпы алаңы 0,538 га жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Кар-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қажет:
1) жер учаскелерінің меншік иелері мен пайдаланушыларға келтірілген залалды толық көлемде өтеу үшін, шығындар мөлшері және оларды өтеу тәртібі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес (келісім бойынша) тараптардың келісімі бойынша айқындау;
2) жер учаскесін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтауға міндетті.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
М.Сыздыков

Об установлении публичного сервитута на земельный участок для прокладки и обслуживания волоконно оптической линии связи товариществом с ограниченной ответственностью "Кар-Тел"
Решение акима Новоузенского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 24 июня 2025 года № 6-р
Рассмотрев заявление товарищества с ограниченной ответственностью "Кар-Тел" в соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Новоузенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок общей площадью 0,538 га, расположенный на территории Новоузенского сельского округа, Бухар-Жырауского района, Карагандинской области без изъятия земельного участка сроком до 20 мая 2074 года для прокладки и обслуживания волоконно оптической линии связи товариществом с ограниченной ответственностью "Кар-Тел".
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Кар-Тел" необходимо:
1) возместить убытки собственникам земельных участков и землепользователям в полном объеме, размер убытков и порядок их компенсации определить соглашением сторон в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан (по согласованию).
2) при использовании земельного участка соблюдать требования законодательства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
М.Сыздыков