Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2025 жылғы 29 тамыздағы № 42/02 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.09.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 914-1-бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Абай ауданының әкімі С. Оспанов
Абай ауданының әкімдігінің
2025 жылғы 29 тамыз
№ 42/02 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиісті ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдар
1.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Абай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Абай қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Топар кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Южный кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Қарабас кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Ақбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Есенгелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
9.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Қарағанды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Көксу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
11.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Құлаайғыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
12.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Курмин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
13.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Дубовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
14.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Самарка ауылыдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
15.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Сәрепті ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі
16.
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Юбилейное ауылы әкімінің аппараты" Мемлекеттік мекемесі

Об определении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 29 августа 2025 года № 42/02
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.09.2025.
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан Об административных правонарушениях и пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Абайского района С. Оспанов
Приложение к постановлению
акимата Абайского района
от 29 августа 2025 года
№ 42/02
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Абайского района"
2.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима города Абай"
3.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Топар"
4.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Южный"
5.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Карабас"
6.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбастауского сельского округа"
7.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Есенгельдинского сельского округа"
8.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Мичуринского сельского округа"
9.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Карагандинского сельского округа"
10.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Коксунского сельского округа"
11.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Кулаайгырского сельского округа"
12.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Курминского сельского округа"
13.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Дубовского сельского округа"
14.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима Самарского сельского округа"
15.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима села Сарепта"
16.
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима села Юбилейное"