Шахтинск қаласының жер учаскелеріне жария сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 28 тамыздағы № 41/01 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабының 5-1)-тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарағанды облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесіне Шахтинск қаласының аумағында орналасқан жалпы ауданы 100,3878 га жер учаскелеріне төсеу үшін 5 (бес) жыл мерзімге жария сервитут белгіленсін:
"Шахтинск" АГБС-тен "Шахтинск" ГБП-ға дейінгі жоғары қысымды газ құбыры: ұзындығы 10,55 шақырым, құрылыс жолағының ені 28 м, ауданы 29,55 га;
"Солтүстік-Батыс" ГБП, ауданы 0,007 га алаңдар;
"Шахтинск" ГБП, ауданы 0,0150 га алаңдар;
орташа қысымды тарату газ құбыры: ұзындығы 32,54 шақырым, құрылыс жолағының ені 4 м, ауданы 13,02 га;
төмен қысымды тарату газ құбыры: ұзындығы 143,68 шақырым, құрылыс жолағының ені 4 м, ауданы 57,48 га;
ауданы 0,022 га болатын 14 бірлік газ құбырын тарату шкафтық пункті;
шкафты бөлу пункті-86 бірлік, ауданы 0,103 га;
"Долинка" ГБП (газ тарату пункті) ауданы 0,0989 га кірме жолы;
"Шахтинск" ГБП (газ тарату пункті) ауданы 0,0919 га кірме жолы
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 20.10.2025 № 49/11 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "Шахтинск қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б. Мақшай) осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары А. Е. Саттыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков

Об установлении публичного сервитута на земельные участки города Шахтинска
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 28 августа 2025 года № 41/01.
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 18, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Карагандинской области", сроком на 5 (пять) лет на земельные участки, расположенные на территории города Шахтинска, общей площадью 100,3878 га, для прокладки:
газопровод высокого давления от АГРС "Шахтинск" до ГРП "Шахтинск": протяженностью 10,55 км, ширина строительной полосы 28 м, площадью 29,55 га;
ГРП "Северо-Западный", площадки площадью 0,007 га;
ГРП "Шахтинск", площадки площадью 0,0150 га;
распределительный газопровод среднего давления: протяженность 32,54 км, ширина строительной полосы 4 м, площадью 13,02 га;
распределительный газопровод низкого давления: протяженность 143,68 км, ширина строительной полосы 4 м, площадью 57,48 га;
газопроводный распределительный шкафной пункт - 14 единиц, площадью 0,022 га;
шкафной распределительный пункт - 86 единиц, площадью 0,103 га;
подъездная дорога на ГРП (газораспределительный пункт) "Долинка" площадью 0,0989 га;
подъездная дорога на ГРП (газораспределительный пункт) "Шахтинск" площадью 0,0919 га.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата города Шахтинска Карагандинской области от 20.10.2025 № 49/11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Шахтинска" (Б.Мақшай) принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Саттыбаева А.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков