Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 25 шілдедегі № 35/04 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.09.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі айқындалсын.
2. Шахтинск қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қаңтардағы № 2/5 "Орындарды белгілеу туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің орынбасары С. Б. Жаппаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков
Шахтинск қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 25
шілдедегі
№ 35/04
қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
ұйымдардың тізімі
1
аумақты абаттандыру;
аумақты жинау және тазалау;
белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Долинка кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
аумақты абаттандыру;
аумақты жинау және тазалау;
белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Новодолинский кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
аумақты абаттандыру;
аумақты жинау және тазалау;
белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Шахан кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
аумақты абаттандыру;
аумақты жинау және тазалау;
белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Барс" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

Об утверждении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 25 июля 2025 года № 35/04
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.09.2025.
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Шахтинска № 2/5 от 13 января 2023 года "Об определении мест".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Жаппарова С.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков
Приложение к постановлению акимата
города Шахтинска
от 25 июля 2025 года
№_35/04
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Долинка"
2
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Новодолинский"
3
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Шахан"
4
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное казенное предприятие "Барс"