Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 2 қыркүйектегі № 69/03 қаулысы
"Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 914-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуы тиіс ұйымдардың тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазалардың орындалуын бақылауды жүзеге асыратын уәкілетті орган болып "Саран қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі тағайындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қыркүйектен бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Саран қаласының әкімі Д. Бұлқайыр
Саран қаласы әкімдігінің
2025 жылғы "2" қыркүйек
№ 69/03 қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың тізімі
1
Аумақты абаттандыру;
Аумақты тазалау және жинау;
Белгілі бір біліктілікті қажет етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Ақтас поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
Аумақты абаттандыру;
Аумақты тазалау және жинау;
Белгілі бір біліктілікті қажет етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Саран қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі

Об утверждении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 2 сентября 2025 года № 69/03
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Уполномоченным органом, осуществляющим контроль по исполнению наказаний в виде привлечения к общественным работам, назначить государственное учреждение "Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Сарани".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Сарани.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 сентября 2025 года.
Аким города Сарани Д. Бұлқайыр
Приложение
к постановлению города Сарани
от "2" сентября 2025 г. № 69/03
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Актас"
2
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Сарани"