Қоғамдық жұмыстардың түрлерін және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 57/17 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" кодексінің 914-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. "Балқаш қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Қосымшада көрсетілген ұйымдар, кәсіпорындар басшыларына "Балқаш қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қоғамдық жұмыстар түріндегі жазаны орындау бойынша жәрдем көрсетуі ұсынылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласы әкімінің м.а. Р.К. Сыздыков
Балқаш қаласы әкімдігінің
2025 жылғы № 57/17 "7" қараша
қаулысына 1 қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері және қоғамдық жұмыстар орындалуға тиіс ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың тізімі
1
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Балқаш жылу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
2
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Балқаш Су" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
3
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Балқашэнерго" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
4
Аумақты абаттандыру;
Аумақты жинау және тазалау;
Белгілі бір біліктілікті талап етпейтін басқа да қоғамдық пайдалы жұмыстар
"Балқаш универсал" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

Об утверждении видов общественных работ и перечня организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 7 ноября 2025 года № 57/17
В соответствии со статьей 914-1 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях", Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Балхаш" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Рекомендовать руководителям предприятий, организации, указанных в приложении, оказывать содействие ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Балхаш" по исполнению наказания в виде общественных работ.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Балхаш.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. Акима города Балхаш Р.К. Сыздыков
Приложение 1
к постановлению акимата
города Балхаш
№ 57/17 от "7" ноября 2025 года.
Виды общественных работ и перечень организаций, в которых должны выполняться общественные работы
Виды общественных работ
Перечень организаций
1
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Товарищество с ограниченной ответственностью "Балхаш жылу"
2
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Товарищество с ограниченной ответственностью "Балхаш Су"
3
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное предприятие "Балхашэнерго"
4
Благоустройство территории;
Очистка и уборка территории;
Другие общественно- полезные работы, не требующие определенной квалификации
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балхаш универсал"