Жер учаскеге жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 7 қарашадағы № 57/05 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, 2025 жылғы 26 қыркүйектегі № ЗТ-2025-03368163 "TNS-Plus" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің өтінішін қарастырып, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "TNS-Plus" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін тарту үшін, Балқаш қаласының аумағында орналасқан, ауданы 2,3010 гектар жер учаскесіне жер пайдаланушылардан жер учаскелерді алып қоймай 2074 жылдың 27 қыркүйекке дейінгі мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. "TNS-Plus" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі талшықты-оптикалық байланыс желісін кабельді оржолсыз тарту әдісімен жүргізсін (келісім бойынша).
3. "Балқаш қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Руслан Косемгалиулы Сыздыковқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі С. Сатаев

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 7 ноября 2025 года № 57/05
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев заявление №ЗТ-2025-03368163 от 26 сентября 2025 года товарищества с ограниченной ответственностью "TNS-Plus", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "TNS-Plus" публичный сервитут сроком до 27 сентября 2074 года без изъятия земельных участков у землепользователей на земельном участке площадью 2,3010 гектар, расположенного на территории для прокладки волоконно-оптической линии связи.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" провести волоконно-оптическую линию связи методом бестраншейной прокладки кабеля (по согласованию).
3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений города Балхаш" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Сыздыкова Руслана Косемгалиулы.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Балхаш С. Сатаев