Балқаш қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық және қала маңындағы қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2025 жылғы 7 тамыздағы № 38/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына сәйкес Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласының аумағында жолаушылар мен багажды қалалық және қала маңындағы қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға келесі мөлшерде сараланатын тариф белгіленсін:
1) Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық төлеу жүйесі арқылы жол ақысын қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде - 100 (жүз) теңге;
2) Жол ақысын қолма-қол төлеу кезінде - 200 ( екі жүз) теңге.
2. Балқаш қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 15 маусымдағы №27/01 "Балқаш қаласының аумағында қалалық қатынаста жолаушылар мен багажды қалалық және қала маңындағы қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланған тарифті белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6433-09 тіркелген) қаулысы күшін жойды деп танылсын.;
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласы әкімінің міндетін атқарушы Р. Сыздыков

Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородных сообщениях на территории города Балхаш
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 7 августа 2025 года № 38/01
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимата города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях на территории города Балхаш в следующих размерах:
1) при безналичной оплате за проезд через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи - 100 (сто) тенге;
2) при наличной оплате за проезд - 200 (двести) тенге.
2. Признать утратившим силу постановления акимата города Балхаш от 15 июня с 2023 года №27/01 "Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Балхаш" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6433-09);
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Балхаш.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности Акима города балхаш Р. Сыздыков