Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалау мәселелері бойынша Қарағанды облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2025 жылғы 2 қазандағы № 329 шешімі
Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалау мәселелері бойынша Қарағанды облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облыстық мәслихатының төрағасы Н. Кобжанов
Қарағанды облыстық
мәслихатының
2025 жылғы ____ _________
№ _____ шешіміне
қосымша
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалау мәселелері бойынша Қарағанды облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қарағанды облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы XIV сессиясының № 298 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4698 болып тіркелген).
2. "Қарағанды облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы XIV сессиясының № 298 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі XVІІІ сессиясының № 248 шешімі.
3. "Қарағанды облыстық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы XIV сессиясының № 298 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 18 сәуірдегі № 37 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Карагандинского областного маслихата по вопросам оценки деятельности административных государственных служащих
Решение Карагандинского областного маслихата от 2 октября 2025 года № 329
Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Карагандинского областного маслихата по вопросам оценки деятельности административных государственных служащих согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов
Приложение
к решению Карагандинского
областного маслихата
от 2025 года №
Перечень утративших силу некоторых решений Карагандинского областного маслихата по вопросам оценки деятельности административных государственных служащих
1. Решение XIV сессии Карагандинского областного маслихата от 29 марта 2018 года № 298 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Карагандинского областного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4698);
2. Решение XVІІІ сессии Карагандинского областного маслихата от 29 сентября 2022 года № 248 "О внесении изменения в решение XIV сессии Карагандинского областного маслихата от 29 марта 2018 года № 298 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Карагандинского областного маслихата".
3. Решение Карагандинского областного маслихата от 18 апреля 2023 года № 37 "О внесении изменения в решение XIV сессии Карагандинского областного маслихата от 29 марта 2018 года № 298 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Карагандинского областного маслихата".