Сарқан ауданында азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн айқындау туралы
Жетісу облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 6 қарашадағы № 381 қаулысы
Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексінің 18-бабының 2-тармағына, 139-бабының 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, Сарқан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сарқан ауданында азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж. Мынбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Маманбаев
"КЕЛІСІЛДІ" Сарқан аудандық мәслихатының төрағасы Разбеков М.М.________________ "_" ___________ жыл
Сарқан ауданы әкімдігінің
2025 жылғы __ ___________№ ___
қаулысына қосымша
Сарқан ауданында азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) қарттар мен мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
2) психоневрологиялық аурулары бар мүгедектігі бар балалар мен 18 жастан асқан мүгедектігі бар адамдарға күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
2. Мәдениет саласындағы мамандардың лауазымдары:
1) ауылдық маңызы бар мемлекеттік қазыналық кәсіпорны басшысы (директоры);
2) музыкалық жетекші;
3) әдіскер;
4) көркемдік жетекші;
5) сүемелдеуші;
6) клубтын менгерушісі;
7) хореограф;
8) кітапхана меңгерушісі;
9) кітапханашы.

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Сарканского района
Постановление акимата Сарканского района области Жетісу от 6 ноября 2025 года № 381
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Сарканского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мынбаеву Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Акима района Г. Маманбаев
"СОГЛАСОВАНО" Председатель Сарканского районного маслихата Разбеков М.М.________________ "_" _________2025 год
Приложение к постановлению акимата Сарканского района
№ __ от ___ ______ 2025 года
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Сарканского района
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу за престарелыми и лицами с инвалидностью;
2) социальный работник по уходу за детьми с инвалидностью и лицами с инвалидностью старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями.
2. Должности специалистов в области культуры:
1) руководитель (директор) государственного казенного предприятия сельского значения;
2) музыкальный руководитель;
3) методист;
4) художественный руководитель;
5) аккомпаниатор;
6) заведующий клубом;
7) хореограф
8) заведующий библиотекой
9) библиотекарь.