Көксу ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 37-147 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2025 жылғы 1 желтоқсандағы № 50-203 шешімі
Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 37-147 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 206202 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Балпық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 855 516 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 441 835 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 413681 мың теңге;
2) шығындар 871 783 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 16 267 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 16 267 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 16 267 мың теңге.";
"2. 2025-2027 жылдарға арналған Жарлыөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 94 375 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 29 724 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 64 651 мың теңге;
2) шығындар 98 243 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 868 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 868 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 868 мың теңге.";
"3. 2025-2027 жылдарға арналған Лабасы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского от 27 декабря 2024 года № 37-147 "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2025-2027 годы"
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 1 декабря 2025 года № 50-203
Маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджетах сельских округов Коксуского района на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 37-147 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 206202), следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Балпыкского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 855 516 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 441 835 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 413 681 тысяча тенге;
2) затраты 871 783 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 16 267 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 16 267 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 16 267 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жарлыозекского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 94 375 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 29 724 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 64 651 тысяча тенге;
2) затраты 98 243 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 868 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 868 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 868 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Лабасинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 524 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 524 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 524 мың теңге.";
"9. 2025-2027 жылдарға арналған Қаблиса ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 414 416 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 9 816 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 404 600 мың теңге;
2) шығындар 415 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 612 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 612 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 612 мың теңге.";
"10. 2025-2027 жылдарға арналған Мұсабек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 109 226 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20 067 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 89 159 мың теңге;
2) шығындар 111 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 524 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 524 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 524 тысячи тенге.";
"9. Утвердить бюджет Каблисанского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 414 416 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 816 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 404 600 тысяч тенге;
2) затраты 415 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 612 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 612 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 612 тысяч тенге.";
"10. Утвердить бюджет Мусабекского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 109 226 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 20 067 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 89 159 тысяч тенге;
2) затраты 111 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 504 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 504 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 504 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 504 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 504 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 504 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению соответственно.