Алакөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 маусымдағы № 51-1 шешімі
Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының Үшарал қаласы мен ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 44-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 24-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
1. Үшарал қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 585 010 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 456 944 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 128 066 мың теңге, оның ішінде;
2) шығындар 669 390 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 84 380 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 84 380 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 84 380 мың теңге.
2. Қабанбай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 101 001 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 81 326 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 675 мың теңге, оның ішінде;
2) шығындар 112 618 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 617 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 617 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 11 617 мың теңге.
3. Бескөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 44-1 "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2025-2027 годы"
Решение Алакольского районного маслихата области Жетісу от 18 июня 2025 года № 51-1
Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджетах города Ушарал и сельских округов Алакольского района на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 44-1 следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 24 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Ушарал на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 585 010 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 456 944 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 128 066 тысяч тенге, в том числе;
2) затраты 669 390 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 84 380 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 84 380 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 84 380 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Кабанбайского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 101 001 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 81 326 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 675 тысяч тенге, в том числе;
2) затраты 112 618 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 617 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 617 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 11 617 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Бескольского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 888 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 888 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 19, 22, 25, 28, 34, 37, 40, 43, 46, 52, 55, 61, 67, 70-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 888 тысяч тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 888 тысяч тенге.
2. Приложения 1, 4, 7, 13, 19, 22, 25, 28, 34, 37, 40, 43, 46, 52, 55, 61, 67, 70 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно.